خدمات پس از ورود به اتریش

 

  • بعد از مدت ها انتظار ، ویزای اروپا شما (و خانواده) صادر شده است و هم اکنون زمان آن فرا رسیده که در کشور جدید ساکن شوید. ما نگرانی های شما را در ابتدای کار برطرف کرده و سعی بر راهنمایی شما تا آشنا شدن و خو گرفتن با محیط جدید داریم. هدف ما از بین بردن استرس و نگرانی در روزهای اول در اتریش و جایگزینی آن با خوشحالی و رضایتمندی است. ورود به یک کشور غریب و نا آشنا بودن به قوانین ممکن است در ابتدای کار برای شما نگرانی هایی را ایجاد کند، ما با ارائه جلسات مشاوره قبل از رفتن به اروپا و استفاده از خدمات بعد از ورود ، سعی می کنیم که حس غربت و تنهایی را از بین ببریم. پیشنهاد می کنیم حداقل 2ماه قبل از ورود به اروپا از خدمات ما طی عقد قرارداد در دفتر تهران بهره مند شوید. چون همکاران ما در کشورهای درخواست اقامتی شما ، باید وقت کافی برای رزرو مکان موقت یا دائمی برای اسکان شما داشته باشند. شما می بایست قبل از رزرو محل اقامت خود هزینه علی الحسابی را پرداخت کنید که نسبت به محل و امکانات خانه متغیر است. البته همکاران ما عکس و مشخصات خانه ها را برای شما ارسال خواهند کرد تا انتخاب دقیقی نسبت به تعداد افراد خانواده تان و دوری و نزدیکی به دانشگاه، اتوبوس، مترو یا دوستان تان داشته باشید. توجه داشته باشید که قبل از ورود به اروپا در هر کشور عضو اتحادیه ،  باید آدرس معینی برای دریافت کارت اقامت خود در اداره مهاجرت  به مامور مهاجرت ارائه دهید. همچنین در اداره اقامت  باید فرم هایی را تکمیل نمایید که طی مشاوره بعد از قرارداد نکات آن برای شما توضیح داده خواهد شد. خدمات شرکت مهاجرتی دیاکو  در کشورهای  اتریش، آلمان، یونان و اسلواکی  و ... توسط فارسی زبانان مقیم این کشورها  می باشد. این خدمات در دو بخش قبل از ورود و بعد از ورود انجام می گیرد.

اتریش- وین

خدمات قبل از ورود به اتریش:

 .1مشاوره در مورد انتخاب بهترین کشور برای اقامت در اروپا

 .2مشاوره در مورد پر نمودن فرمهای موجود در فرودگاه در هنگام لندینگ

 .3مشاوره در مورد مقدار حداکثر پول مجاز قابل حمل در فرودگاه تهران و گمرک کشور اروپایی مقصد شما

 .4مشاوره در مورد وسایل و خوراکی های مجاز همراه مسافر تا اروپا

 .5مشاوره در مورد ماه/فصل مناسب برای ورود به اروپا

.6مشاوره در مورد تهیه بلیط با قیمت مناسب و کمترین توقف در فرودگاه میانی

 .7مشاوره در مورد همراهی نکردن بعضی از اعضاء خانواده در هنگام لندینگ یاعدم حضور

.8مشاوره در مورد محل لندینگ نسبت به فرم های مهاجرتی که قبلا اعلام کرده اید

 .9مشاوره در مورد مدت حضور در کشور اروپایی مقصد شما  برای حفظ کارت PR یا اخذ شهروندی آن کشورها

 .10مشاوره در مورد مدارک لازم در هنگام ورود به کشور اروپایی مقصد شما  و ارائه به مامور گمرک

 .11مشاوره در مورد نیاز به انجام آزمایشات پزشکی (مدیکال) و انگشت نگاری برای ویزاهای غیر مهاجرتی

 .12مشاوره در مورد مدت زمان اعتبار و انقضاء پاسپورت قبل از سفر

.13مشاوره در مورد بارهایی که بعدا به عنوان وسایل خانه به کشور اروپایی مقصد شما  می آورید و استفاده از معافیت مالیاتی و تکمیل فرم های مربوطه

  توضیحات:

 نکته اول: توجه داشته باشید که این خدمات بعد از پرداخت هزینه مشاوره خواهد بود و حتما ضمن امضاء قرارداد و تعیین وقت مشاوره و با حضور تمام اعضاء خانواده خواهد بود تا اطلاعات کاملی  را دریافت کنید.

نکته دوم: مشاوره قبل از ورود توسط فرد مقیم کشور اروپایی مقصد شما  که تجربه زندگی، تحصیل و کار در آن کشورها را داشته و زیر نظر شرکت ما  آموزش دیده، در دفتر تهران خواهد بود.

 نکته سوم: موکلین ما شامل 10 درصد تخفیف خواهند بود.

 نکته چهارم: اطلاعات مورد نیاز شما در شهرهای مختلف کشور اروپایی مقصد شما  ، متفاوت خواهد بود، لذا تعیین وقت مشاوره نیاز به 10 روز صبر خواهد داشت. شکیبایی شما باعث ارائه اطلاعات بهتر خواهد بود.

 نکته پنجم: اگر در مورد تحصیل یا کار در کشورهای اروپایی، سوالات تخصصی دارید باید مدارک خود مانند مدرک تحصیلی، آیلتس یا تف و سوابق کاری را در جلسه مشاوره همراه خود داشته باشید.